Ranking Najlepszych Produktów na Porost Włosów 2022

Folisin
1
Folisin

Folisin

Folisin to niezwykle skuteczny suplement diety ograniczający wypadanie włosów i pobudzający porost. Produkt zawiera kompozycję naturalnych składników, które zostały doskonale przebadane pod kątem skuteczności oraz bezpieczeństwa.

 

Witaminy, minerały i ekstrakty zamknięte w tabletkach przedłużają czas trwania fazy wzrostu włosa, czyli anagenu, dzięki czemu liczba wypadających łodyg jest znacznie mniejsza. Dodatkowo, dzięki zawartości blokerów DHT, Folisin chroni przed łysieniem androgenowym.

 

Produkt wzmacnia włosy, odżywia je i przedłuża zachowanie naturalnego koloru.

Locerin
2
Locerin

Locerin

Locerin to tabletki na włosy przeznaczone dla kobiet. Specjalnie dobrane składniki nie tylko zapobiegają wypadaniu i ograniczają je, ale także chronią kosmyki przed negatywnym wpływem zabiegów fryzjerskich.

 

Suplement diety zawiera wyłącznie naturalne i doskonale sprawdzone składniki, w tym wartościowe ekstrakty roślinne, witaminy i minerały.

 

Kobiety stosujące Locerin dostrzegają wyraźną oprawę w kondycji włosów, które stają się mocne od nasady aż po same końce.

Profolan
3
Profolan

Profolan

Profolan to preparat zmniejszający wypadanie włosów u mężczyzn. Formuła zapewnia skuteczne blokowanie destrukcyjnego wpływu DHT na mieszki włosowe, a także dostarcza im niezbędnych pierwiastków i witamin.

 

Stosowanie tabletek Profolan pomaga przeciwdziałać różnym typom łysienia, w tym androgenowemu i telogenowemu.

 

Składniki zawarte w produkcie stymulują porost nowych łodyg i wyraźnie zmniejszają ich łamliwość.

Jelly Bear Hair
4
Jelly Bear Hair

Jelly Bear Hair

Jelly Bear Hair to suplement diety w formie słodkich żelków. Mimo niepozornego wyglądu, cukierki zawierają wartościowe witaminy i minerały, które wzmacniają włosy i zapobiegają ich wypadaniu.

 

Przyjmowanie żelków wzmacnia całą strukturę łodyg i pozwala odżywić mieszki. Stosowane regularnie pozwalają na ograniczenie wypadania wywołanego niedoborami.

 

Przyjemna forma sprawia, że pamiętanie o codziennej dawce jest wyjątkowo proste.