W jaki sposób facet sprawdza czy kobiecie na nim zależy?

Mężczyzna to dość skomplikowana istota, choć pozory, jakie na co dzień stwarza, mogą świadczyć co innego. To nieprawda, że chłopaki nie płaczą, nie tęsknią i im nie zależy. Wręcz przeciwnie – często martwią się o damy swojego serca dużo bardziej, niż sądzisz. I sprawdzają, czy im na nich zależy! W jaki sposób to robią? I kiedy facet udaje, że mu nie zależy? Sprawdźmy!

Jak facet sprawdza czy kobiecie zależy i dlaczego to robi?

Odpowiedź na to pytanie może być bardzo wartościowa dla każdej kobiety. Rozpoznanie sygnałów wysyłanych przez mężczyznę upewni cię w tym, że mu na tobie zależy. A to drogocenna informacja – zarówno wtedy, gdy jeszcze nie jesteście parą, jak również w sytuacji, gdy wasz związek trwa już długie lata.

Oczywiście podstawą jest tutaj zainteresowanie faceta – tym, co najbardziej lubisz, co aktualnie robisz czy z kim się dzisiaj spotykasz. W ten sposób nie tylko chce dowiedzieć jak najwięcej o swojej ukochanej, ale też bada grunt. Sprawdza, czy chętnie wejdziesz z nim w konwersację i czy będziesz w stanie, np. zwierzyć mu się ze swoich problemów.

Zainteresowany facet może być nawet delikatnym desperatem – będzie zapraszał cię na kolację, wpraszał się do ciebie i w ten sposób, na podstawie twoich odpowiedzi, wyciągał stosowne wnioski. Oczywiście im bardziej chłodna będziesz, tym szybciej zrezygnuje.

Kiedy jeszcze facet sprawdza czy kobiecie zależy?

 • Obserwuje jej mimikę i dokładnie wyłapuje czułe słówka, które do niego kieruje.
 • Decyduje się na dotyk, licząc na to, że kobieta na niego odpowie i np. odwzajemni uścisk jego dłoni.
 • Stara się – gotuje, sprząta, próbuje poprawić ukochanej humor, jednocześnie badając, czy jego poświęcenie ma sens i czy kobieta je doceni.

Jak facet sprawdza, że kobiecie zależy, staje się zwykle kochaną, czasami namolną osobę i zwykle łatwo wyczuć jego intencje. To mimo wszystko warte docenienia!

A dlaczego to robi? Oczywiście z prostego powodu – bo chce, żeby tobie zależało tak samo mocno, jak jemu.

Oczaruj mężczyznę zalotnym spojrzeniem! Wypróbuj odżywkę Revamin Lash powstałą na bazie naturalnych składników (BEZ bimatoprostu!). Jedyne takie serum na rynku zawierające aż 8 ml odżywkizamów Revamin Lash z rabatem nawet 20%!

Kiedy facet udaje, że mu nie zależy?

Oczywiście świat nie jest prosty jak dwa plus dwa i zdarzają się również mężczyźni, którzy stosują odmienną strategię – braku zainteresowania. Część z nich chce, aby to kobieta o nich zabiegała, a część w ten sposób testuje zaangażowanie przyszłej albo aktualnej partnerki.

Ważne

Facet udaje, że mu nie zależy, kiedy chce, abyś to ty wykazała się inicjatywą i by przekonać się, że i tobie na nim zależy.

Czasami zdarza się też, że facet udaje, że mu nie zależy dlatego, że… bardzo mu zależy! Tak, to skomplikowane, jednak jest związane z męską naturą oraz archetypem silnego, niedostępnego i władczego samca.

Kiedy facetowi nie zależy na kobiecie?

A jak rozpoznać, że nie zależy mu na tobie? Pierwszą oznaką jest okazywanie tego, że… mu nie zależy. Jednak musi to mieć miejsce w dłuższej perspektywie czasu i dotyczyć różnych sytuacji. Jeżeli udaje, uda ci się w końcu skruszyć jego skorupę – jeżeli nie, masz na to bardzo niewielkie szanse. I wyczujesz chłód, jaki od niego bije.

zwiazek

Oznaką tego, że mu nie zależy może być też wielodniowy brak kontaktu, który nie wynika z nawału pracy czy wyjazdu na drugi koniec świata. A jeżeli w dodatku zdarza się regularnie, lepiej przestać robić sobie złudną nadzieję.

Jak jeszcze rozpoznać, że nie jest tobą zainteresowany?

 • Nie angażuje się w związek – ciągle szuka wymówek, przekłada wyjścia na kolację, udaje, że boli go głowa (a jakże!) albo wykręca się problemami w pracy.
 • Chodzi mu tylko o seks, czyli spotyka się z tobą albo wykazuje zaangażowanie wyłącznie wtedy, gdy istnieje realna szansa, że będziesz z nim baraszkować, a kiedy takiej szansy nie ma, rezygnuje z randki.
 • Nie interesuje się tobą, nie pyta jak było na uczelni czy w pracy, rzadko inicjuje jakiekolwiek tematy, które dotyczą ciebie.
 • Interesuje się innymi kobietami, flirtuje z nimi – wtedy jest to jasny sygnał, że nie jesteś szczególnym obiektem jego zainteresowań.

Pamiętaj! Facet potrafi pokazywać uczucia i być miłym – nie tylko wtedy, gdy czegoś chce. Jeżeli więc nie mówi ci czułych słówek albo nie komplementuje twojego wyglądu nie oznacza to, że nie lubi się uzewnętrzniać (chyba, że taka jest jego natura). Świadczy to raczej o tym, że stracił zainteresowanie i być może potrzeba nieco świeżości w waszym związku.

Jak tęskni facet?

Jeżeli chcesz mieć pewność, że mu na tobie zależy, zwróć uwagę na sygnały, jakie daje podczas dłuższej rozłąki. Zakochany mężczyzna, któremu zależy, tęskni całym sobą i da temu wyraz. W jaki sposób?

 • Regularnie dzwoni i/lub pisze do ciebie.
 • Planuje kolejne spotkanie z tobą i nie boi się o tych planach informować.
 • Szybko odpisuje na wiadomości, chyba że w danym momencie nie może.
 • Interesuje się tym, jak spędziłaś dzień.
 • Lajkuje i komentuje twoje stare zdjęcia lub wpisy w mediach społecznościowych.
 • Jest czuły, zalotny i chętny do rozmów.

Oczywiście nie każdy facet jest taki sam i nie każdy identycznie okazuje uczucia. Jeżeli jednak mu zależy, z pewnością w czasie dłuższej rozłąki da o sobie znać poprzez kilka z powyższych oznak tęsknoty!

4 Comments

 1. Kasia 12 marca 2021 at 14:03

  Dlaczego tak jest że chłopak wogule nie odpisuje i nie dzwoni czy to znaczy że nie jest zainteresowany mną

  Reply
 2. Kasia 12 marca 2021 at 14:10

  Wcześniej pisał i dzwonił było miło A teraz niewiem co mam o tym myśleć wszystkim . Moim zdaniem mógł zadzwonić i powiedzieć że nie chce że mną mieć kontaktu to bym zrozumiała A on nic to już 3 tygodnie jak się nie odzywa do mnie to jest bardzo dla mnie dziwne nie tak powinno być

  Reply
 3. Alena Zogalla 25 kwietnia 2021 at 20:04

  Część poznałam faceta ponad 2 lata tem . Ale Wydzielam go dwa razy , mało domie piszę i prawie nie dzwoni do mnie . Zawsze no prawie piszę do niego pierwsza , od czasu piszę te same słowa , hej miłego dnia , a jak 3 dni nie piszę to od piszę dzięki za pamięć , za prośiłam go na wiczeckie lub do siebie w dniu święta w maju co się nie pracuje , ale od pisał Dziękuję bardzo ale raczej nie przijade mam dużo pracy , było i jest mi bardzo stim żle , od pisałam czy się chce zemną zobaczić , ale nie od pisał . Pisałam trochę za dużo do niego ale nie od pisał. Poprostu mu napisałam że się gubię . Noc była bolesna i smutna . Po południu na pisałam i zdjęcie przesłał nowego narożnika . Od pisał że jest piękny , podziękowałam i miłego dnia na pisałam , o d pisał w zajmie . Piszę że nie ma czasu na rozmowę ani na pisanie i dwie godziny na domie autem , na mesenger jest wydać że często rozmawia z kimś . Jest prawda że powiedział że nie jest gotowy na stały z wiązek . Jest po rozwodzie i jest mu stim trodno . No ale jest przistojny i jego strona na Facebooku jest pełna pięknych kobiet . Może się zadużo na rzucam sama nie wiem ale jest mi stim bardzo żle i czasami mam miśki samobójstwo , jestem sama i nie lubię być sama , nie wiem co mam zrobić .

  Reply
 4. Katarzyna 27 lutego 2023 at 14:05

  To mój mężczyzna wręcz przeciwnie. Nie dzwoni wcale. Pisze tylko rano cześć. Nie pyta o noc. O samopoczucie. Tematów nie narzuca. Jak zacznę temat to niezawsze mu się podoba. Brak mu empatii. Nie chce mu się spotykać ze. Zawsze coś. Auto co niedzielę psuje mu się. Nie okazuje swoich uczuć mi. Mieszka z mamą, rodzicami. Słucha tylko mamy. Gdzie Ci mężczyźni prawdziwi tacy ?????

  Reply

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *