Stimido – recenzja produktu. Opinie, cena i gdzie kupić?

Stimido to suplement diety, którego zadaniem jest wsparcie libido u kobiet. Czy jego składniki rzeczywiście mogą skutecznie pomóc w sytuacji obniżonej ochoty na seks? Zapoznaj się z recenzją produktu.

Spadek libido towarzyszy wielu kobietom. Powodów jest wiele – od stresu poprzez różne dolegliwości fizyczne po menopauzę. Staje się to przyczyną wielu dodatkowych problemów, jak chociażby kłopoty w relacjach z partnerem. Dlatego tak ważne jest, by zadbać o dobre samopoczucie i spróbować pobudzić na nowo chęć do intymnych uniesień.

Rynek oferuje wiele produktów wspierających kobiety w takiej sytuacji. Niestety, nie wszystkie są skuteczne i bezpieczne. Alternatywą ma być naturalny suplement diety Stimido, pozwalający od nowa cieszyć się upojnymi chwilami w sypialni.

Zapoznaj się z recenzją, opisem składników i opiniami, by zdecydować, czy ta propozycja odpowiada Twoim potrzebom i czy rzeczywiście warto ją rozważyć.

Polecamy: Zioła na potencję dla kobiet – naturalny sposób na wyższe libido

Skąd bierze się spadek libido u kobiet?

Libido, czyli popęd seksualny nie jest czymś, co jest stałe i występuje przez całe życie. Zmienia się między innymi wraz z wiekiem, a także pod wpływem przeróżnych czynników zewnętrznych.

U kobiet libido często spada podczas karmienia piersią oraz w trakcie menopauzy. Ponadto często mniejszy popęd płciowy jest efektem różnych negatywnych zdarzeń w konkretnym czasie.

Damskie libido swój szczyt osiąga około 35. roku życia oraz utrzymuje się na dobrym poziomie do okresu przekwitania. Oczywiście na kobiece libido ma także wpływ cykl menstruacyjny. Ochota na seks jest największa w trakcie owulacji, następnie zaś zmniejsza się po jajeczkowaniu, kiedy poziom estrogenu jest niższy, a podwyższa się poziom progesteronu.

Spadek libido u kobiet powiązany jest z utratą zainteresowania zbliżeniami z partnerem albo niskim popędem płciowym. Jeśli taki stan jest chwilowy, na przykład związany ze stresującą sytuacją w życiu, to nie ma się czym przejmować. Natomiast, jeśli utrzymuje się od dłuższego czasu, warto zareagować – dla dobra swojego i związku.

Kobiety zmagające się z obniżonym popędem seksualnym najczęściej skarżą się na:

 • stres w życiu prywatnym i zawodowym
 • nierozwiązane konflikty w związku
 • zmęczenie
 • bezsenność
 • przewlekłe schorzenia
 • rutynę w łóżku
 • różne choroby mające negatywny wpływ na sferę seksualną

Stimido – funkcje i potencjalne korzyści

Stimido to mające naturalny skład kapsułki dla kobiet, przeznaczone dla tych pań, które nie są zadowolone z tego, jaka jest ich aktywność seksualna, a czasem nawet zmagają się z jej całkowitym brakiem.

Według producenta działanie Stimido jest wszechstronne, wobec czego po zdecydowaniu się na kurację, konsumentki mogą spodziewać się:

 • zwiększenia libido
 • lepszego funkcjonowania narządów płciowych
 • bardziej wzmożonego ukrwienia narządów płciowych
 • większej lubrykacji pochwy
 • spotęgowania odczuwanych doznań seksualnych w trakcie zbliżeń z partnerem
 • zmniejszenia bólów powiązanych z PSM i menstruacją
 • zminimalizowania negatywnych odczuć związanych z menopauzą
 • stymulacji centralnego układu nerwowego.

Ten suplement diety przywraca równowagę organizmu, wyrównując nie tylko poziom hormonów, ale również niedobory witamin i pierwiastków ważnych dla prawidłowego funkcjonowania, również w sferze seksualnej.

Suplement diety poprawia sprawność seksualną i sprawia, że osoba regularnie przyjmująca tabletki będzie miała więcej energii do działania. A to również powiązane jest ze sferą seksualną.

Zmiany w seksualności są czymś, czego nie da się uniknąć. Mają podłoże organiczne lub psychogenne.

Mniejsze pożądanie wynikać może między innymi z chorób takich jak: depresja czy niedoczynność tarczycy. Dlatego zastosowanie naturalnych składników pozwala podwyższyć sprawność seksualną u pań, które już i tak każdego dnia zmagają się z problemami zdrowotnymi.

Krótki spadek libido nie jest niczym niepokojącym. Natomiast, kiedy ten stan utrzymuje się dłużej, warto zadbać o siebie i swoją strefę seksualną. Wiele kobiet wstydzi się zaburzeń libido, natomiast warto mieć świadomość tego, że nie są z tego powodu skazane na wykluczenie z aktywnego życia seksualnego. Zastosowanie naturalnej metody, na przykład w postaci Stimido pozwala na odczuwanie wyraźnych korzyści.

Obniżony kobiecy popęd seksualny źle wpływa na postrzeganie własnej osoby. Skutecznie hamuje to ochotę na seks i powoduje problemy w niejednym związku. Frustracje z sypialni przenoszą się bowiem do innych elementów relacji damsko – męskiej. Suplementacja Stimido zapobiega temu i sprawia, że kobiety na nowo cieszą się swoją seksualnością i relacją z partnerem w łóżku. Tym samym codzienność pary jest lepsza.

Stimido wyróżnia się pośród innych preparatów z tej kategorii. Składniki aktywne zawarte w kapsułkach są w pełni naturalne. Dlatego też nie wywołuje skutków ubocznych oraz nie uzależnia.

Warto podkreślić również, że suplement diety jest dostępny bez recepty.

Działanie Stimido – analiza składu

Stimido to suplement diety bazujący na starannie opracowanej formule. Każda tabletka to połączenie naturalnych ekstraktów z roślin, witamin oraz minerałów.

Zapoznaj się z listą składników i przekonaj, że niosą ze sobą sporo korzyści dla twojego ciała i samopoczucia.

L – arginina

L-arginina to aminokwas wpływający pozytywnie na wiele funkcji w organizmie. Przede wszystkim poprawia przepływ krwi i odpowiada za zwiększenie sprawności fizycznej. [1] Ponadto Arginina wykazuje działanie podobne do afrodyzjaków, wzmacniając wrażliwość na bodźce dotykowe w obrębie narządów płciowych. L – arginina usprawnia krążenie krwi w pochwie, w związku z czym jest ona wrażliwsza na bodźce erotyczne.

Wyciąg z owoców gorzkiej pomarańczy

Ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy usprawnia pracę układu krążenia, a także pobudza proces termogenezy w organizmie, poprawiając ukrwienie w tkankach. To z kolei przekłada się na spotęgowanie odczuć podczas stosunku seksualnego.

Ekstrakt z korzenia żeń – szenia brazylijskiego

Żeń – szeń brazylijski natlenia krew, zwiększając doznania w trakcie stosunków seksualnych. Wyciąg z korzenia to znany afrodyzjak podnoszący libido.

Ekstrakt z nasion guarany

W guaranie znajduje się kofeina, niwelująca uczucie zmęczenia i znużenia. [2] Wyciąg z nasion guarany zwiększa popęd seksualny, wydłużając czas trwania stosunku. Podnosi on również temperaturę ciała poprzez proces termogenezy. Dochodzi wówczas do rozszerzenia naczyń krwionośnych, co maksymalizuje doznania podczas zbliżeń z partnerem.

Ekstrakt z korzenia lubczyku

Lubczyk to jeden z silniejszych naturalnych afrodyzjaków. Główne działanie rośliny polega na zwiększeniu syntezy tlenu, co doprowadza do lepszego ukrwienia narządów płciowych. Dzięki temu można spodziewać się szybszego osiągniecia podniecenia seksualnego oraz orgazmu. Ponadto wyciąg z lubczyka potęguje doznania zmysłowe.

Ekstrakt z korzenia maca

Korzeń maca zaliczany jest do bardzo mocnych afrodyzjaków. Dlatego jego wyciąg jest polecany w zwalczaniu oziębłości seksualnej u osób, które mają obniżony popęd. [3] Maca poprawia ukrwienie w narządach płciowych, a także potęguje doznania na przykład dzięki dotykowi.

Ekstrakt z Ginkgo Biloba

Miłorząb dwuklapowy znany także jako Ginkgo biloba stymuluje krążenie krwi, a także wpływa korzystnie na układ nerwowy. Ze względu na dużą zawartość witamin C i E ekstrakt ten reguluje poziom hormonów płciowych.

Ekstrakt z korzenia lukrecji

Lukrecja to roślina wykazująca silne działanie energetyzujące, rewitalizujące, antyoksydacyjne oraz antystresowe. To z kolei poprawia kondycję psychiczną u kobiet, które są zablokowane w sferze seksualnej. Lukrecja może sprawić, że staną się one bardziej aktywne i pewne siebie.

Witamina E

Witamina E to grupa związków nazywana tokoferolami, które stanowią silne antyoksydanty poprawiające krążenie krwi oraz pomagające w wytwarzaniu hormonów płciowych. Wzmocnione dzięki witaminie E naczynia krwionośne usprawniają funkcje seksualne. [4]

Selen

Selen jest pierwiastkiem odpowiadającym za utrzymanie prawidłowego poziomu hormonów. Jego odpowiedni poziom w organizmie zwiększa libido oraz pozwala zminimalizować odczuwane skutki zaburzeń w sferze seksualnej.

Cynk

Cynk to minerał zwiększający libido i popęd seksualny. U mężczyzn cynk odpowiada za poprawę jakości spermy, natomiast u kobiet może wywołać większą ochotę na seks.

Opinie o Stimido

Stimido to środek, który ma wiele pozytywnych opinii wśród kobiet, które dotychczas zmagały się z oziębłością seksualną i nieśmiałością w sferze zbliżeń z partnerem.

Panie często podkreślają, że ważne dla nich głównie jest to, że tabletki mają naturalny skład. Dlatego nie muszą się obawiać, że w trakcie kuracji mogłyby one w jakikolwiek sposób im zaszkodzić. Ma to znaczenie zwłaszcza w przypadku konsumentek, które zmagają się z chorobami przewlekłymi, często także wpływającymi negatywnie na życie erotyczne. Jeśli któraś z pań zażywa na co dzień leki mające niwelować objawy jej choroby, to może obawiać się, że równoczesne przyjmowanie Stimido może wywołać u niej skutki uboczne. Natomiast, ryzyko takie nie istnieje właśnie dlatego, że kapsułki są zrobione z naturalnych substancji (pod warunkiem braku alergii i prawidłowego stosowania.

Kolejno, panie doceniają to, że działanie kapsułek jest wszechstronne. Nie tylko działa na sferę fizyczną, ale również poznawczą oraz na dobre samopoczucie. Konsumentki zauważają, że poprawia się ich libido, bardziej interesują się kwestiami seksu oraz są odważniejsze i bardziej kreatywne, jeśli chodzi o same zbliżenia.

Wiele pań podczas stosowania Stimido zauważyło, że wzrosła ich pewność siebie i bardziej doceniły wartość kobiecości. Poza tym, liczy się dla nich to, że czują się atrakcyjne w oczach partnerów. Panowie także są zadowoleni z tego, że ich drugie połowy czują się lepiej. To z kolei przekłada się pozytywnie na jakość relacji pomiędzy partnerami.

Kobiece libido zmienia się pod wpływem wielu czynników. U pań sfera seksualna ściśle połączona jest ze sferą psychiczną. W związku z tym, rekomendacje dla tego wyrobu powiązane są również z tym, jak kobieta czuje się w trakcie przyjmowania, gdy chodzi o jej samopoczucie. Jeśli dotychczas pojawiało się u niej rozdrażnienie, gdy partner inicjował kontakt seksualny albo nawet z powodu przytulania, to takie objawy znikają wraz z systematycznym stosowaniem kapsułek.

Nowoczesne kobiety są nastawione na szybkie rezultaty. Na co dzień ich tempo życia jest bardzo szybkie. Dlatego wśród wymienianych zalet produktu można znaleźć również przychylne komentarze na temat tego, że rozpoczęcie i kontynuowanie kuracji z wykorzystaniem Stimido nie wymaga żadnych wyrzeczeń. Należy tylko dwa razy dziennie przyjmować tabletki.

Brak ograniczeń wiekowych jest kolejnym atutem Stimido. Suplement diety mogą przyjmować i spodziewać się dobrych efektów zarówno panie młodsze, jak i nieco starsze.

Coraz częściej problemy w sferze seksualnej dotyczą młodych kobiet. Wychowywanie dzieci, ciężka praca i stresujący tryb życia powodują problemy z potencją.

Z kolei, panie starsze, mające już większą stabilizację życiową często w wyniku menopauzy tracą zainteresowanie strefą seksualną. W takim przypadku Stimido także okazuje się pomocne.

Bardzo wiele kobiet chwali to, że Stimido jest środkiem uniwersalnym. Uniwersalizm ten przejawia się w tym, iż nie ma znaczenia, jaka jest przyczyna spadku albo zaniku libido. Składniki zawarte w każdej kapsułce oddziałują korzystnie na organizm, na wielu płaszczyznach.

Efekty stosowania są trwałe i nie zanikają po zaprzestaniu kuracji. Nie ma też znaczenia, czy suplement diety będzie przyjmowany miesiąc czy dłużej. Już po pierwszym opakowaniu da się zauważyć poprawę w funkcjonowaniu seksualnym. Zmieni się również postrzeganie kobiety, gdy chodzi o erotykę.

Panie zażywające Stimido zaznaczają także, że odczuwają częściej orgazmy. Lepsze ukrwienie narządów płciowych przekłada się bowiem na zwiększenie doznań i przyczynia się do czucia większej przyjemności podczas podejmowanych kontaktów seksualnych. W rezultacie konsumentki same chętniej inicjują zbliżenia.

Tak sporo pozytywnych opinii zachęca do tego, żeby przyjmować tabletki na damską potencję. Nie ma znaczenia, czy ze spadkiem libido zmagasz się od niedawna, czy też dłużej. Przyczyny również nie są istotne. Najważniejsze jest to, aby zdawać sobie sprawę z tego, iż niższe libido nie wyklucza całkowicie sfery seksualnej. Nie ma powodów do zamykania się na potrzeby swoje i partnera. Stimido jest tym, czego każda kobieta może spróbować, nie obawiając się efektów ubocznych. Powyższe recenzje są tego najlepszym przykładem.

Czy Stimido jest bezpieczny?

Stimido to naturalny środek podnoszący kobiecą sprawność seksualną, wobec czego uznawany jest on za preparat bezpieczny.

Proporcje wszystkich składników zostały przez producenta dopasowane w taki sposób, aby nie doprowadzić do pojawienia się skutków ubocznych.

Musisz jedynie pamiętać o tym, że jeśli zmagasz się z jakąś przewlekłą chorobą, to powinnaś skonsultować się z lekarzem prowadzącym odnośnie tego, czy nie ma żadnych przeciwwskazań, żebyś mogła zastosować preparat, biorąc pod uwagę to, czy nie wejdzie w interakcję z zażywanymi przez ciebie lekami.

Producent wskazuje, że kapsułki nie powinny być zażywane jedynie przez kobiety, które nie ukończyły 18. roku życia, kobiety ciężarne oraz te panie, które są uczulone na którykolwiek ze składników znajdujących się w tym preparacie.

Jak dawkować Stimido?

Zażywaj dwie kapsułki Stimido dziennie. Najlepiej zrób to na około pół godziny przed zaplanowanym posiłkiem, popijając tabletki dużą ilością wody. W ten sposób z pewnością masz szansę rozbudzić aktywność seksualną.

Pamiętaj o tym, aby tabletki przyjmować systematycznie, ponieważ wtedy przyniosą szybsze i zauważalne rezultaty.

Nie przekraczaj zalecanej dawki, ponieważ nie przyniesie to większych doznań, a może zahamować skuteczność działania prezentowanego suplementu diety.

W jednym opakowaniu Stimido znajduje się sześćdziesiąt kapsułek, co wystarczy na jeden miesiąc kuracji.

Ile kosztuje Stimido i gdzie go kupić?

Stimido to tabletki dostępne jedynie na oficjalnej stronie producenta. Nie można ich kupić w aptekach stacjonarnych. Odradzamy również zakup produktu na portalach aukcyjnych.

Jedynie transakcja zrealizowana za pośrednictwem witryny oficjalnej daje pewność otrzymania bezpiecznego, skutecznego i oryginalnego wyrobu.

Po złożeniu i opłaceniu zamówienia przesyłka jest wysyłana bezzwłocznie, w ciągu jednego dnia roboczego. Dzięki temu możesz jak najszybciej zadbać o to, aby podnieść poziom swojego libido i cieszyć się satysfakcją w sferze seksualnej.

Warto zwrócić uwagę również na to, że produkt wysyłany jest przez producenta w dyskretnym opakowaniu, niesugerującym, co stanowi zawartość pudełka.

Na stronie Stimido możesz zamówić suplement diety w cenie 89 złotych. Nie jest to kwota wygórowana, biorąc pod uwagę to, jak cenne składniki znajdują się w tabletkach oraz z jakimi korzyściami wiąże się przyjmowanie kapsułek.

Robiąc zakupy na stronie konsumenta możesz także spodziewać się oszczędności. Kupując dwa lub trzy opakowania, oszczędzasz kolejno: 5% oraz 25%.

Dwa opakowania suplementu diety kosztują 169 złotych. Z kolei, kiedy kupisz trzy opakowania, zapłacisz 267 złotych oraz otrzymasz jedno opakowanie gratis. Jak widać, poszerzony pakiet pozwala na darmowe przedłużenie kuracji o 30 dni i uzyskanie jeszcze lepszych efektów.

Polecamy: Cynk na potencję – jak jest naprawdę?

Podsumowanie – czy warto zakupić Stimido?

Jeśli zapoznałaś się z naszą recenzją Stimido, to zapewne nie masz wątpliwości, że warto zakupić ten suplement diety na zwiększenie kobiecego libido. Składa się on z naturalnych składników roślinnych, L – argininy, witamin i minerałów, które jako zawartość jednej kapsułki mają na celu rozbudzać aktywność seksualną.

Ponadto działanie tego produktu wpływa korzystnie na centralny układ nerwowy, pozwalający odczuwać na poziomie psychicznym przyjemność ze zbliżeń z partnerem. To z kolei rozbudza chęć do podejmowania kolejnych stosunków seksualnych. Jeśli do tej pory nie byłaś stroną inicjującą zbliżenia, twój partner na pewno będzie pozytywnie zaskoczony!

Analizując powyższe informacje, można uznać, że stosowanie Stimido korzystnie wpływa nie tylko na sferę fizyczną, ale również psychiczną kobiety. Podwyższenie poziomu libido i odczuwanie większej satysfakcji ze zbliżeń seksualnych jest nierozerwalnie związane z lepszym samopoczuciem oraz większą pewnością siebie.

Kobieta, która do tej pory być może czuła się wybrakowana i mniej atrakcyjna z powodu oziębłości seksualnej, zacznie odkrywać swoją naturę na nowo. Stanie się otwarta na partnera i zobaczy, że jemu się to podoba. W rezultacie, odkryje większą radość z intymności. Nawet te przedstawicielki płci pięknej, które do tej pory nie miały zbyt pozytywnego obrazu siebie wraz z poprawą jakości życia seksualnego poczują się piękniejsze i bardziej dowartościowane. Szczególnie że poprawi się również jakość relacji z bliską osobą.

Unikałaś zbliżeń z partnerem? Nie odczuwałaś przyjemności podczas stosunku? Nie pamiętasz już czym jest satysfakcja seksualna i nie masz potrzeby podejmowania aktywności seksualnej? Pamiętaj, że organizm to spójna całość i warto zadbać o różne aspekty jego funkcjonowania – od zdrowej diety począwszy na aktywności fizycznej i dobrym śnie skończywszy.

W obszernej recenzji podaliśmy korzyści wynikające z systematycznego przyjmowania kapsułek, zgodnie z zaleceniami producenta. Ponadto dowiedziałaś się, jakie zalety przynoszą poszczególne substancje wchodzące w skład tego suplementu diety. Opieraliśmy się nie tylko na merytorycznych informacjach udostępnionych przez markę Stimido, ale również na opiniach konsumentek. Są one najlepszym dowodem na to, iż pigułki te spełnią swoją rolę, oddziałując na sferę seksualną zarówno na poziomie fizycznym, jak i psychicznym.


Źródła:

[1] Böger RH.,The pharmacodynamics of L-arginine, Altern Ther Health Med. 2014 May-Jun;20(3):48-54. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/24755570/

[2] Abalo R., Coffee and Caffeine Consumption for Human Health, Nutrients. 2021 Aug 24;13(9):2918. https://www.mdpi.com/2072-6643/13/9/2918

[3] Dording CM, Fisher L, Papakostas G, Farabaugh A, Sonawalla S, Fava M, Mischoulon D., A double-blind, randomized, pilot dose-finding study of maca root (L. meyenii) for the management of SSRI-induced sexual dysfunction, CNS Neurosci Ther. 2008 Fall;14(3):182-91. https://onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1111/j.1755-5949.2008.00052.x

[4] Mustacich DJ, Bruno RS, Traber MG., Vitamin E, Vitam Horm. 2007;76:1-21. https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0083672907760016?via%3Dihub

 

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *